Jeżeli tak jak my: kochasz piękne idee,
wierzysz w siłę komunikacji, pozostajesz nieusatysfakcjonowany, to dołącz do 180
i twórz z nami rzeczy, które przyspieszają bicie serca odbiorców.

Aktualnie
rekrutujemy
na:

PL-AY
TP

Talent Program

Talent Program to projekt wymiany doświadczeń dla studentów, którzy chcą nabyć praktyczne umiejętności i postawić pierwsze kroki w świecie reklamy.

PS

Stażysta/Graphic Designer

Poszukujemy młodych entuzjastów projektowania graficznego. Zapraszamy do stawiania pierwszych kroków w świecie reklamy, szczególnie osoby bez doświadczenia, które pragną wzbogacić portfolio o pracę dla największych marek. Cv i przykładowe prace ślij na adres: praca@180hb.com z tytułem maila: "Stażysta/Graphic Designer".

PHP Developer / Programista PHP

Jako PHP Developer będziesz odpowiedzialny głównie za tworzenie nowych przyśpieszających bicie serca rozwiązań webowych oraz angażujących aplikacji społecznościowych wykorzystujących video oraz komunikację w czasie rzeczywistym. CV wyślij na adres: praca@180hb.com podając w tytule numer referencyjny: PHP/Q1/2016/180hb

Graphic Designer

Poszukiwany kreatywny designer, do którego obowiązków będzie należało: opracowywanie koncepcji kreatywnej projektów graficznych, współpraca z zespołem kreatywnym, wykonywanie projektów graficznych oraz analiza najnowszych trendów projektowych. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na: praca@180hb.com z tytułem maila "Graphic Designer".

Team Kreatywny

Poszukujemy zgranego teamu kreatywnego który może pochwalić się ciekawym portfolio reklamowym oraz doświadczeniem w kampaniach digitalowych i nie tylko. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i portfolio na praca@180hb.com z tytułem maila “Team Kreatywny".

UX

User Experience Designer

Poszukujemy UX Designera. Takiego który będzie opracowywał struktury serwisów internetowych, projektował interfejsy, nadzorował funkcjonalność i użyteczność tworzonych rozwiązań, opracowywał ich dokumentację oraz prowadził badania user experience. CV wyślij na adres: praca@180hb.com podając w tytule numer referencyjny: UX/Q1/2016/180hb

Project Manager

Do działu Client Service poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Manager, która będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów technologicznych z naszym partnerem strategicznym z grupy Jung von Matt. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@180hb.com z tytułem maila: “Project Manager”

Creative technologist

Wraz ze szwajcarskim partnerem Jung von Matt/Limmat działającym w obszarze marketingu i technologii tworzymy w naszych strukturach nowocześnie wyposażoną przestrzeń oraz zespół do badania nowych technologii. Dlatego jeśli jesteś kimś kto potrafi zrealizować swoje pomysły przy pomocy różnych technologii koniecznie daj nam znać. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: amk+jobs@180hb.com z tytułem stanowiska: “Creative technologist”

Staż w dziale Performance

Poszukujemy fajnej osoby, która podczas 3-miesięcznego stażu będzie wparciem dla działu Performance w obsłudze kampanii digitalowych. Jeśli masz już wiedzę z obszaru analityki lub mediów, popartą choć niewielkim doświadczeniem i chcesz dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać ją w praktyce agencyjnej wyślij zgłoszenie na adres praca@180hb.com z tytułem maila: „staż/performance”. Napisz też trzy słowa o tym co motywuje Cię do pracy z nami.

Digital Strategist

Poszukujemy doświadczonej osoby do teamu NIKE na stanowisko Digital Strategist, która będzie odpowiedzialna za samodzielne planowanie i wdrażanie kampanii digitalowych. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, a Twoja determinacja i kompetencje odpowiadają naszym oczekiwaniom - wyślij CV na adres praca@180hb.com z tytułem maila: „Strategist/NIKE”.

Digital Art+Regular Copy

Do teamu dedykowanego NIKE poszukujemy Art-Directora z podłożem digitalowym oraz Regular Copy, również z doświadczeniem w digitalu. Zainteresowane osoby razem lub osobno prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres praca@180hb.com z tytułem maila "Kreacja/NIKE”

E

Event Manager

Do działu Client Service/Event poszukujemy dynamicznej i doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów eventowych. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@180hb.com z tytułem maila: “Event Manager”

Interaction designer

Wraz ze szwajcarskim partnerem Jung von Matt/Limmat działającym w obszarze marketingu i technologii tworzymy w naszych strukturach nowocześnie wyposażoną przestrzeń oraz zespół do badania nowych technologii. Dlatego jeśli jesteś kimś kto potrafi zrealizować swoje pomysły przy pomocy różnych technologii koniecznie daj nam znać. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@180hb.com z tytułem stanowiska: “Interaction designer"

Office Manager

Na stanowisko Office Manager poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna m.in. za zarządzanie biurem, współpracę z podwykonawcami, planowanie i zarządzanie budżetem oraz codzienne wsparcie pracy zarządu. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@180hb.com z tytułem maila: “Office Manager”

C

Copywriter

Szukamy osoby na stanowisko Copywritera do zespołu 180heartbeats + JUNG v MATT. Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie konceptów, haseł i tekstów. Udział w burzach, wymyślanie oraz prezentowanie konceptów u klienta. Jeśli Twoje serce bije szybciej, nie tylko wtedy, kiedy biegasz lub wspinasz się po schodach aplikuj: praca@180hb.com wysyłając cv oraz portfolio z tytułem maila „Copywriter".

Nie widzisz żadnej
oferty dla siebie?

Nie martw się! Może niebawem będziemy poszukiwali osoby właśnie takiej jak Ty. Wyślij swoje CV oraz opcjonalnie link do portfolio, jeśli starasz się o stanowisko w Kreacji bądź Designie, na adres: praca@180hb.com